SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Chodník ako miesto na zaparkovanie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

hmm

Modry opel parkuje si mylslim v pohode, pokial je v danej lokalite problem s parkovanim /podobne ako v BA/ minimalne kocikom tam jedna osoba prejde. Ostatne auta parkuju naozaj na papucku.
 
Hodnoť

ak bude čas,

tak môžem autorovi poslať autá na chodníkoch za sebou a to celé tucty a ešte stoja aj na ceste a v križovatke, na tráve,.....

lebo nemajú kde parkovať !!!

Lebo od komančov sa tu nepostavilo ani jedno parkovacie miesto.
Pred 15 rokmi v našom baráku mali auto 15 zo 48 bytov, teraz na 48 bytov pripadá 60 aut, a to je na 300 m kružnici min. 600 bytov
 

 

Môžeš :) Možno to pomôže k tomu, aby kompetentní začali pripravovať viac parkovacích miest.
 

 

boli tu 2 primátori (3 volebné obdobia)
prišli cca. o 14:00 autá už parkovali po chodníkoch, tráve,... odpoved, je tu ešte dosť miesta (myslel, cestu, chodník a trávu).

Ale po 10 rokoch, je už aj projekt, vypadá to pekne, výstavba sa už posunula (myslím od odsúhlasenia projetku o 1 rok)

Fotky som im posielal každý mesiac, občinaske združenia na to upozorňujú, robia si poslanci an to kampaň a nič,...

Teraz bol sľub, že cez leto sa začne, ale niekto začal do toho špárať (chce debilné zmeny), tak uvidíme či nakoniec s veľkokapacitného parkoviska pre cca. 160 eur, ktoré má byť pre cca. 10 barákov po cca. 30 bytov, zrealizované ako má a hlavne na mieste kde má byť, lebo už som od pár poslancov počul, že sa má posunuť, niekde do ***** a bude viditeľné len z 2 barákov.

Napr. ak prídem po 22:00 hod parkujem na rozbitom veľkokapacitnom parkovisku vzdialenom viac ako 1 km od domu (vzdušnou čiarou), ale už aj tam často nemám kde.

PS: Dávať tu pokuty je zatiaľ zakázané, lebo každá pokuta šla primátorovi na preplatenie a zo žiadosťou o parkovisko, aby sme parkovali ako ľudia.

Nabijem foťák a ked bude čas pofotím aspoň z okna ;)
 

 

Tomu sa hovorí konštruktívny prístup a nie bezduchá kritika :)
 

!!!

To je síce pekné ale neospravedlňuje. Preto, že niekto nemá kde zaparkovať tak si zastane na chodník a vytlačí chodcov na cestu alebo trávu. Tech rovno zaparkuje na ceste alebo na trávu on. To potom schvalujete aj výhovorky cigáňov, že musia kradnúť lebo nemajú čo jesť (preto kradnú iba to čo sa jesť nedá).
 

 

parkuje sa aj na ceste, ale ako chceš parkovať na ceste, ked tam je jeden pruh, to fakt neviem. Už teraz MHD chodí zdrkadlo na zdrkadle

cigoš má aj inú možnosť a to pracovať!!! Nehovorí, že všetci.

stavajú sa diaľnice, kopú sa jamy,.... Kamoš zamestnáva 100 cigošov na diaľnici na tie najhoršie práce, ktoré spravia super, makajú ako fredky, beloch by skapal, zarábajú týždenne 20-30 (niekedy aj 40-50) tis v čistom, výplatú chcu denne, potom sa idú nachlastať, nahádžu to do automatov a poplatia štetky a idú spať a ráno zas do roboty,...
 


Najčítanejšie na SME Auto