Ja sa v ničom nevyznám, ale priznám sa, že keď som videl prvýkrát ten nový zvyk - jazdu slobodných ľudí týmto skorumpovaným, promiskuitným a falošn=ym mestom, mal so veľmi dobrý pocit.
A vedel som, že čosi sa tu predsa len mení. Že vzniká nová sila - slobodných ľudí.
uuuu sloboda... ked je pes v ohrade priviazany retazou a potom mu daju tu retaz prec, je ten pes volny, aj ked je stale v ohrade? Retaz bola odstranena v 89, ale ohrada sa stale zmensuje...
Laskavo , je to pekne lenze niektori ludia sa vecer vracaju MHD z prace, a potom tie kolony a cakanie, ked clovek by rad si aj oddychol po narocnom dni,
Ja ti dám takého zmrda, veď v Bratislave okrem preplnenej hrádze a Lesoparku nemáš žiaden funkčný cyklochodník, ktorým by si sa bezpečne dopravil z bodu A do bodu B a s5! Pretože som dosť otrlý, tak jazdím do práce na bicykli aj napriek takým debilom, ako si ty. Bohužiaľ, väčšina ľudí má strach a tak sa radšej tlačia v preplnených a smradľavých autobusoch a zdegenerovaní piráti zas vo svojich plecháčoch. V normálnych a civilizovaných krajinách majú cyklisti a korčuliari oveľa lepšie podmienky. Bol si už niekedy vo Viedni? Howgh!
vidis, presne o tom hovorim. kebyze sa cyklozmrdi netlacia na hradzu, ale jazdia po cyklistickej ceste dole pod hradzou, bolo by miesta dost. ale nie, oni musia jazdit aj po chodnikoch, a po novom moste, napriek tomu ze je tam zakaz vjazdu cyklistov, ci na cervenu, alebo po priechode pre chodcov. lenze to by museli poznat dopravne znacky, vsakze.
este mi vysvetli, ako sa cyklista ma dostat na hradzu, dajme tomu z Kramarov? V normalnej, civilizovanej krajine je bezne mat siet cyklotras po celom meste, aby sa cyklista mohol bezpecne dostat tam, kam potrebuje. V normalnej, civilizovanej krajine je bezne, ze motoristi respektuju cyklisov na cestach, nevytlacaju ich na obrubniky tesnym obiehanim. Teraz som isiel domov cez Liscie udolie a jeden pirat v Audi vystartoval z krajnice a nedal prednost prave prechadzajucej skupinke cyklistov. O tomto to je, alebo ti to Fico este nevysvetliL?!?
napriklad tou fantastickou MHD, par zastavok dole na patronku/zoo trolejbusom alebo autobusom a tam uz mas dostatocne siroky chodnik aj cyklocestu kam len chces.
v normalnej civilizovanej krajine skupinka cyklozmrdov nevydiera zvysok krajiny svojimi nezmyselnymi akciami (blokovanie piatkovej dopravy, cyklocesty v kazdej prdeli) zvysok obyvatelstva. a o tom, co su cyklozmrdi zac, najlepsie hovori zakon o cestnej premavke, ktory zakazuje jazdit cyklozmrdom po chodniku, aby neohrozovali chodcov.