SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Európe opäť kúpite legendárny Volkswagen T2 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Hodnoť

nikdy nezabudnem

ako som sa ako dieťa tešil, ked pred školou zatrúbil báčik v takomto hipíckom Bulíku, ktorý predával zmrzlinu nie do kornútku,ale takého korýtka do ruky.Ani na obed sme nešli,ale rovno do šory.Dnes by mu asi rôzne šoiky a hygieny zrušili biznis raz dva,a ja by som prišiel o spomienku na najkrajšie a navoňavejšie auto detstva.Len dúfam, že si to dobre pamätám (predsa som mal nejakých 6-7 rokov), a nebol to Barkas.

Hodnoť

Má to svoj osobitný štýl

ale za takú sumu minimálne u nás nepredajné.
4 stupňový manuál- páni asi zaspali dobu

to je ako keby niekto začal dovážať

z ruska klasického žiguláka so 4-st. prevodovkou a za cenu 20.000 € :)

v Brazilii su auta neuveritelne drahe koli daniam, prirataj si import a mas cenu.

dane

dane sa snad pri exporte neplatia, ci ano?

Mňa ešte by zaujímalo, ako importer vyriešil povinnosť ABS a airbag pre vodiča v autách predávaných v Európskej Unii... :-)

Hodnoť

Na toto som sa tesil uz vyse roka, odkedy viem, ze v brazilii stale T2 vyrabaju, len ta cena, to je nerealne ... za tolko clovek kupi uplne noveho multivana ...

Hodnoť

Modre svetlo v interiéry a Pink Floyd...

.... v reprákoch (najlepšie quadrofónny zvuk) a môže sa ísť na hudobne festivaly!

re:

vies o nejakom quadro (sq, qs, cd4) dekoderi v autoradiu ? posli prosim link - som velky fanusik quadro zvuku

a na tom festivale stejne budu hrat Slize, tak asi by bolo lepsie zostat v tom aute.

Hodnoť

cena poriadna teda, ale svojho zakaznika to zrejme ma

Najčítanejšie na SME Auto