SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vinníci tragickej nehody sú najhoršie hodnotenými vodičmi v Poľsku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6

Hodnoť

 

Co si vlastne myslia take ***** ako typek vo videu? Ze co akoze urobi? Staci ho udat a skoncil.

Mna tak zablokoval taky chudacik velky a vyhrazal sa mi , urazilo ho ze som na neho blikol ked robil mysicky bez smeroviek... potom mi zablokoval cestu. Skoda ze nemam kameru.
 

 

Su aj ucinnejsie veci ako kamera...
https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť

nepresný popis udalosti v článku

"Chceli predbiehať na úzkej ceste" - myslím, že cesta bola dosť široká, aby sa tri autá obišli. Nie je dôvod nazývať ju úzkou.

"Ferrari zabrzdilo a chcelo sa zaradiť naspäť do svojho pruhu" - jeho vodič iba pribrzdil, ťažko povedať, či sa chcel zaradiť, pribrzdenie bol možno len reflex. Zabrzdiť znamená zostať stáť.

"Cayenne nezabrzdil a čelne sa zrazil so Škodou Fabia" - nepribrzdil dostatočne (asi sa to ani nedalo), takže narazil zozadu do Ferrari a v tom bol ten problém. Náraz do Ferrari, ktorý je v udalosti podstatný, teda autor nespomína.

Problémom bol teda náraz do Ferrari, ktorý odhodil Cayenne doľava, takže sa čelne zrazil s Fabiou. Keby zostal vo svojej stope, mohli sa obísť s využitím krajnice.

Filozofický dodatok.
Mohli sa obísť, vodič Fabie by si zanadával a možno by rýchlo zabudol, že sa po druhýkrát narodil. Nejaká podobná vec sa zrejme v živote stala mnohým ľuďom.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

No ale to trochu zavádza...

... to že sú najhoršie hodnotenými šoférmi je v dosledku nehody.
Pri čítání nadpisu má človek dojem, že boli známi svojím štýlom jazdy už pred tým.
Ale v histórii sa objavili až potom.
 
Hodnoť

 

k tomu videu...ako sa vravi kazda kosa raz narazi na kamen. A ken narazi na podobneho psychopata tak bud skonci s rozbitou gebulou alebo s gulkou.
 
Hodnoť

To, že existuje

v postsocialistických krajinách vrstva ľudí, ktorí sa cítia nad zákonmi (aj fyzikálnymi), morálkou, elementárnou slušnosťou a ľudskosťou je priamy dôsledok a nehynúce dedičstvo sovietizácie ducha, ktorej boli tieto krajiny a ich obyvatelia desaťročia vystavovaní. Ako vieme, v socializme si boli všetci "rovní" a potom bola vrstva " rovnejšich", pre ktorých zákony, pravidlá a morálka platili len v obmedzenej miere, prípadne vôbec. Vidno, že tento jav je dedičný a pre asociálov atraktívny, keď má toľko pokračovateľov aj medzi generáciou, ktorá socializmus priamo nezažila. Až keď rozhodujúca väčšina ľudí príjme za normálne a správne, že o.ebávať, žiť na úkor druhých sa nemá, naopak pravidlá, predpisy a zákony sa dodržiavať majú, spoločnosť sama vytesní zo svojich radov asociálov, ktorí budú vytŕčať svojim neakceptovateľným správaním . Preto je momentálne otázkou kultúrneho prežitia, aby nás pomýlení a zmanipulovaní jedinci vo funkciách a ich oddaní voliči nepripojili opäť k Rusku, lebo potom by nám už nič nepomohlo okrem všeobecnej apokalypsy.
 

<< < 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie na SME Auto