SME
Štvrtok, 4. jún, 2020 | Meniny má LenkaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nové auto do 10-tisíc eur? Výber je čoraz menší (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

To ano,
a ako rúška prišli do života? Nie dobrovoľne, ale príkazom a názorným prikladom. Takto to musí byť aj s malými 2-miestnymi ekologickými úspornými a lacnými autíčkami. No doteraz vládcovia sa vozia v limuzínach a SUVoch a podporujú fabriky vyrábajúce iba veľké autá. Na Slovensku sme pritom mohli po revolucii ´89 vyrábať práve takéto malé autíčka , lebo sme automobilku nemali a dnes sme mohli byť príkladom a najväčším výrobcom maličkých meststkýchh autičiek na celom svete a prakticky sme mohli mať bezkonkurenčný monopol, lebo malé autíčka hromadne nikto nevyrába. Také mohlo byť Slovensko.
syn človeka
< 1 2

 

musíš počkať až si to dá do závazkov UV KSS.
 

 

Dúfam,že už také autíčko vlastníš,keď sa ti to tak páči a je to také super.Pýtam sa len preto,aby som vedel,či bude vytvorená rovnováha,teda1:1,lebo ja by som kvôli bezpečnosti mojej rodiny nikdy nič také nekúpil,ani by som manželke a synom do ničoho takého nedovolil sadnúť.Pred rokmi má viezli v malom aute/Daewoo Tico/ a vtedy som sa zaprisahal,že nikdy viac .Už aby som sadol do Fabie by ma museli veľmi presviedčať.Nevlastním SUV,lebo pre mňa,ako mestského človeka je to holý nezmysel,ale do krabice od topánok,nech si sadá niekto iný.Zlatá stredná cesta.
 

Predstav si, že sú ľudia,

čo sadnú na skúter alebo bicykel, a pribúda ich. Bezpečnosť je tam mizivá. Čo ty na to?
Máš veľmi obmedzené myslenie. Myslíš úplne v intenciách "tradičného" auta a nič iné s i nevieš predstaviť na premiestnenie jedného popr. dvoch na vzdialenosť povedzme 10 km. Len Fabiu.
Ked je také myslenie prakticky u všetkých, aj tu sa bude musieť udiať nejaká katastrofa a z jedného dňa na druhý budú 5-miestne autá v mestách odstavené a povolené budú len e-skutre, bicykle a malé e-autíčka. To sú jediné normálne spôsoby premiestňovania sa po meste a za mesto.
 
Hodnoť

 

A co Lada Kalina resp. Granta? Ci uz ich vyradili z ponuky?
 

Clanok, to nie je

len nadpis a obrazky.
 

Myslim vyrabajú,

ale nevyvážajú lebo "nespĺňajú" EU predpisy.
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME Auto