SME
Pondelok, 26. júl, 2021 | Meniny má Anna, HanaKrížovkyKrížovky

Po Bratislave v deň summitu jazdili len električky a obrnené transportéry (dopravná minúta po minúte)

Delegáti odišli z Incheby na letisko po uzavretej Einsteinovej ulici.

(Zdroj: Jozef Jakubčo)

Situáciu v doprave sme sledovali minútu po minúte:

20:59 Minútu po minúte sme ukončili, ďakujeme za pozornosť.

20:46 V Bratislave definitívne zrušili všetky summitové obmedzenia.

20:26 Tlačové konferencie po summite sa skončili. Delegáti budú priebežne odchádzať na letisko po uzavretej Einsteinovej a cez regulovanú premávku na Prístvanom moste.

Polícia púšťa kamióny zastavené na hraniciach.

19:54 Polícia odkláňa dopravu z Einsteinovej pri Inchebe. Na mieste sa tvorí kolóna.

19:46 Palisády aj Most SNP sú opäť prejazdné, "stará Einsteinova" v smere z Petržalky na Prístavný most ostáva zatvorená.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

19:35 Ešte stále je uzavretý aj most SNP a ulica Palisády.

19:30 Na prístavný most sa nedostanete cez výjazd z Dolnozemskej ani z rondelu na križovatke Bajkalská - Prístavný most.

19:26 Po uzavretej Einsteinovej priebežne odchádzajú z Incheby na letisko delegácie v sprievode policajných áut. Premávka je na začiatku Prístavného mosta vedená v jednom pruhu, aby bol vytvorený priestor pre autá zo Summitu.

19:16 Aplikácia Waze avizuje blížiace sa uzavretie koridoru "starej Einsteinovej".

19:10 Prístavný most je v smere z Petržalky do Centra prejazdný len v jednom - ľavom - pruhu.

19:03 Používatelia aplikácie Waze hlásia kolóny na križovatke Mostu SNP a Einsteinovej ulice v smere na Most Lafranconi - v uzle, ktorý polícia dočasne uzavrela.

Skryť Vypnúť reklamu

18:52 Premiéri krajín EÚ postupne prichádzajú do Incheby na záverečné tlačové konferencie. Na fotke taliansky premiér Matteo Renzi.

18:50 Uzavreté sú Palisády aj Most SNP.

18:46 Dopravné spravodajstvo Zelenej vlny hlási zastavovanie kamiónov na hraniciach s Českom (priechod Brocké), Maďarskom (Rajka) a Rakúskom (Jarovce - Kittsee).

18:19 Na Mudroňovej a Ivanskej ceste, kde policajti odkláňajú dopravu, sa začínajú tvoriť kolóny.

18:06 Policajti úplne zatvárajú ulicu Palisády aj Ivanskú cestu pri letisku. Uzávierka potrvá do 19:00 V najbližších chvíľach by mali odlietať prvé delegácie.

 • Od šiestej bude premávka obmedzená priebežne medzi hradom a letiskom. Obmedzenia sa týkajú ulíc Palisády, Hodžovo nám., Einsteinova a  diaľničného obchvatu D1 v smere od Mosta SNP po bratislavské letisko. Priebežne budú uzatvorené výjazdy na diaľnicu z Einsteinovej, Dolnozemskej, Bajkalskej a Gagarinovej ul.

16:51 V historickom centre ľudia pokračovanie summitu už veľmi nepociťujú. Ulice a námestia sú plné ľudí, sem-tam sa len v diaľke ozvú policajné sirény. Dopravné ťahy sú prakticky bez obmedzení, pod dohľadom policajtov. Výluky dopravy už hrozia len pri presune delegácií na letisko.

Skryť Vypnúť reklamu

16:39 Premávka v Bratislave je naďalej pokojná, tradičné piatkové kolóny nevznikajú.

15:25 Pri Univerzite Komenského ostali tri obrnené transportéry, ľudia sa pri nich fotia.

15:23 Život v uliciach sa pomaly vracia do normálu. Električky aj autá už naplno premávajú.

15:22 Dopravné obmedzenia sú ešte stále na svojom mieste, no predpokladáme, že policajti čoskoro celkom obnovia premávku.

15:17 Policajti lemujúci nábrežie aj hliadky na Vajanského náberží postupne odchádzajú.

15:13 Po moste SNP aj po náberží sa už môžu pohybovať chodci, v smere od mostu Lafranconi aj autá.

15:08 Panónska cesta v smere do centra a cesta I/2 v smere zo Záhoria do Bratislavy sú z dôvodu Summitu EÚ do 16:30 uzatvorené, informuje zelená vlna.

15:03 V týchto chvíľach je uzavretá trasa od Šafárikovo námestie - Staromestská ulica - Palisády - Hrad uzavretá. Delegátov odvážajú asi tridsiatkou limuzín z osobného prístavu na hrad, kde bude summit pokračovať.

Skryť Vypnúť reklamu

14:59 Most SNP je podľa aplikácie Waze uzatvorený. Premávka električiek je obnovená, hovorí Dopravný podnik Bratislava.

14:56 Policajti uzavreli nábrežie od Mostu SNP po Šafárikovo námestie. Pustili poslednú električku smerujúcu od Mostu SNP a do stredu cesty postavili obrnený transportér.

 • Približne na hodinu uzatvoria cesty medzi Šafárikovým námestím a Bratislavským hradom. Loď s delegátmi sa na breh vrátila okolo tretej. Namiesto pôvodne plánovanej návštevy galérie Danubiana absolvujú delegáti len krátku plavbu po Dunaji. Po spoločnom fotografovaní sa presunú na rokovanie naspäť do hradu.

14:55 Kolóny na Einsteinovej a Prístavnom moste sa pomaly rozbiehajú.

14:52 Policajti pustili autá aj chodcov na most Apollo.

14:50 Prístavný most opäť sprejazdnili. Nad mostami krúžia štyri helikoptéry.

Skryť Vypnúť reklamu

14:49 Loď je práve na úrovni Starého mosta. Ľudia si ju fotia a sledujú ďalekohľadmi. Za ňou nasledujú výletné lode Žilina a Martin.

14:45 Na Košickej a na začiatku Prístavného mosta v smere do Petržalky sa tvoria kolóny. Tie by sa však mali rozpustiť krátko po otvorení mostov.

14:43 Loď s delegátmi práve preplávala pod mostom Apollo.

14:38 Prístavný most a Most Apollo sú opäť uzatvorené. Loď sa vracia naspäť do prístavu. Mosty opäť o chvíľu otvoria.

14:01 Prístavný most je prejazdný, no počas uzávierky sa na Einsteinovej vytvorila kolóna. Tá sa pomaly rozbieha.

13:50 Starý most otvorili pre chocdcov, cyklistov aj električky. Keďže na Šafárikovom námestí sa medzitým nahromadila doprava, polícia pomáha regulovať dopravu.

13:49 Všetky mosty okrem Lafranconi ostávajú zatvorené najbližších asi 20 minút. Nábrežie je už prejazdné.

Skryť Vypnúť reklamu

13:44 Prístavný most je zatvorený. Na oboch stranách sa tvoria zástupy áut čakajúcich na otvorenie.

13:40 Loď s delegátmi vyráža na okružnú plavbu. Loď doprevádza ďalších asi 15-20 menších policajných člnov. Za ňou plávajú výletné lode Martin a Žilina.

13.36 Na Šafárikovom námestí čakajú chodci, cyklisti aj električky na opätovné otvorenie mosta.

13:31 Most SNP je neprejazdný, MHD premáva po obchádzkových trasách.

13:28 Cez starý most pustili posledné električky.

13:27 Na Šafárikovom námestí sa stále pohybujú ľudia, no cesta je už zabarikádovaná.

13:19 Mosty už uzatvárajú pre peších. Autá po nich naďalej jazdia.

13:15 Pod mostom Lafranconi začali otáčať autá do protismeru, električky zatiaľ púšťajú.

13:12 Breh Dunaja je lemovaný policajtmi.

13:10 Nábrežie je úplne uzavreté. Inak frekventovaná Patrónka úplne prázdna.

Skryť Vypnúť reklamu

13:00 Navigácia Waze začala upozorňovať na naplánované uzávierky ciest v starom meste. Tieto uzávierky potrvajú až do druhej, potom budú uzatvárať mosty.

 • Od 13:00 do 14:00 je uzavretá trasa z hradu na Šafárikovo námestie.Uzávierka sa týka úseku Palisády - Hodžovo námestie - Staromestská ulica - Nábrežie L. Svobodu - Rázusovo nábrežie - Vajanského nábrežie - Šafárikovo námestie. Policajti odkláňajú dopravu v smere z Karlovej Vsi pod mostom Lafranconi, v opačnom smere na križovatke ulíc Landererova a Dostojevského. Delegáti sa presúvajú na loď, absolvujú vyhliadkovú plavbu po Dunaji.
 • Polícia už postupne začína uzatvárať všetky mosty (aj pre peších). Uzavreté budú približne do 14:15.

12:37 Pred veľkým presunom delegátov do prístavu, odkiaľ vyrážajú na okružnú plavbu, je v meste pokojne. "Život v meste sa vrátil do normálnych koľají," hlási z ulíc mesta fotograf SME Jozef Jakubčo.

Skryť Vypnúť reklamu

12:15 Delegáti rokujú na Bratislavskom hrade, takže premávka v meste je bez obmedzení. Tento stav by mal vydržať približne do jednej hodiny poobede. Ulice zostávajú prázdne.

11:38 Historické centrum mesta sa postupne zaľudňuje. Bežných pracujúcich v Bratislave síce ubudlo, no uličky mesta sú plné skupiniek turistov. Tí sa ako obvykle fotia pri pamiatkach a presúvajú pešo. Obmedzenia sa ich preto až v takej miere nedotknú.

Kaviarne a terasy reštaurácií sú v centre mesta pomerne plné. Rovnako aj lavičky na Hlavnom a Hviezdoslavovom námestí. Tie sú obsadené zväčša turistami, ktorí sa ukrývajú pred páliacim slnkom v tieni pod stromami. Prehliadky na Prešporáčiku, motorovom vláčiku na kolesách, sú v historickom centre mesta v plnom prúde a vagóny sú plne obsadené.

Skryť Vypnúť reklamu

11:31 Po Bratislave dnes jazdia len tanky a električky.

11:00 Dopravný podnik hlási premávku liniek obnovenú po pôvodných trasách.

10:56 Zahraniční novinári si všímajú veľký skener na autá rozložený pred Inchebou, ktorá slúži ako centrum pre novinárov.

10:53 Prísne bezpečnostné opatrenia a dopravnú situáciu v meste zachytil aj Reuters.

Načítavam video...

10:38 Odstavené nákladné autá na diaľnici D1 a ceste R1 policajti púšťajú z parkovísk a odstavných pruhov. Bratislava je prejazdná pre kamióny.

10:07 Diaľničný obchvat Bratislavy je úplne prejazdný, informuje Zelená vlna.

09:57 Polícia ešte stále drží odstavené kamióny na diaľniciach. Blokujú odstavný aj pravý pruh úsekov pri Hornej Strede, Nitre a Voderadoch.

09:48 Premávka v širšom centre mesta je pokojná, áut je na cestách citeľne menej ako býva zvykom. Na strategických križovatkách a dopravných uzloch sú odstavené policajné hliadky, ktoré sú pripravené v prípade potreby dopravu regulovať. Stoja napríklad na Trnavskom mýte, križovatke Trnavskej s Tomášikovou či Trnavskej s Bajkalskou.

Skryť Vypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: Summit evakuoval ľudí z Bratislavy, na uliciach sa hrá futbal Čítajte 

09:38 Dopravný podnik Bratislava hlási obnovenie premávky električiek na Kapucínskej a v Petržalke.

09:35 Cestujúcich v hromadnej doprave tešia úplne vyprázdnené spoje aj mesto. Presmerovanie liniek je však zmätočné.

09:30 Na úsekoch diaľnice D1 a cesty R1, kde mali byť do deviatej odstavené nákladné autá nad 7,5 tony, stále počítajte so zhustenou premávkou.

09:15 Dopravný podnik Bratislava informuje o dočasnom obmedzení premávky električiek v Petržalke a na Kapucínskej ulici. Vylúčená je premávka autobusových liniek cez Vajanského nábrežie.

Od 07:30 sú odklonené trolejbusové linky - vylúčená je premávka liniek 203, 207 a 208 na Palisádach. Linka 203 premáva v úseku Koliba - Hodžovo námestie. Linka 207 premáva cez Pražskú, Šancovú, Karadžičovu. Linka 212 premáva z Pražskej cez Šancovú a Karadžičovu.

Skryť Vypnúť reklamu

Od 08:00 je uzavreté Hodžovo námestie. Linky 83, 84, 93 sú odklonené cez Šancovú, Karadžičovu a Most Apollo. Šafárikovo námestie uzavreté. Linky 208 a 70 jazdia po skrátenej trase po Rádiovú.  

09:10 Cestovanie v Bratislave si pochvaľuje aj analytik Sberbank Vladimír Vaňo. V meste je podľa neho viac policajných áut ako normálnych, lídrov EÚ volá čo najskôr do Bratislavy na ďalší summit.

09:02 Na Vrakunskej aj Trnavskej ceste je mŕtvo. Zvyčajne tu ráno v pracovné dni stoja autá v kolónach od Malého Dunaja vo Vrakuni až po vyústenie na Tomášikovu ulicu.

08:56 Policajti začínajú znovu postupne otvárať nábrežie na strane starého mesta aj diaľničný obchvat.

08:50 "Bratislava je mesto duchov. Nikde nič, takáto premávka nie je ani v sobotu o šiestej ráno," hodnotí svoju rannú cestu do práce Tomáš.

Skryť Vypnúť reklamu

08:43 Uzavreté je aj celé okolie osobného prístavu. Bez výraznejšieho zdržania sú prejazdné mosty Lafranconi aj SNP. Policajti hliadkujú na výjazdoch na ne a tiež v častiach určených pre chodcov a cyklistov. Bez problémov zatiaľ funguje aj premávka po nábreží Dunaja, kadiaľ už prevážajú viaceré delegácie v kolónach so sirénami. V centre Bratislavy je citeľne menej ľudí ako v bežné dni. "Počul som upozornenia v televízii, tak som to dnes nechcel riskovať," vraví Ivan Bartko, ktorý takisto prišiel do centra na bicykli.

08:31 Ivánska cesta je smerom z letiska po diaľnicu uzavretá. Dopravu regulujú policajti, ktorí za Ikeou smerom z mesta na letisko nepustia autá, autobusy ani peších. Koľko presne obmedzenie bude trvať povedať nevedia, závisí to podľa nich od príletov delegátov. Podľa oficiálnych správ by sa však diplomati mali z letiska na hrad presunúť do desiatej.

Skryť Vypnúť reklamu

08:26 Policajti uzatvorili lávky nad Einsteinovou ulicou, Židovskú ulicu a ďalšie cesty a chodníky popri hlavnej trase delegácie. Polícia odháňa ľudí, ktorí sa zhromaždili popri cestách.

08:25 "Ani na Račianskej ulici nevidno viac áut ako bežne. Električka je poloprázdna, cesta takmer prázdna. Dopravná situácia je oveľa príjemnejšia ako v bežné rána počas pracovných dní," hlási redaktor SME Matúš Krčmárik.

08: 21 Kamery dostupné v mobilnej aplikácii RTVS Zelená vlna ukazujú prázdny obchvat v jednom smere a málo premávky aj v tom druhom.

08:16 Parkoviská na ružinovských Ostredkoch sú plné áut, čo zvyčajne o takomto čase iné dni v týždni nebývajú. Mnohí Bratislavčania zrejme zostali doma, na viacerých školách sa neučí a niektoré veľké firmy ponúkli svojim zamestnancom možnosť pracovať z domu, aby sa vyhli dnešným obmedzeniam a zápcham.

Skryť Vypnúť reklamu

08:15 Na diaľnici D4 za hraničným priechodom sa stala dopravná nehoda, blokovaný je ľavý pruh.

08:10 Na diaľnici D1 pri Hornej Strede sú odstavené kamióny už v dvoch pruhoch, prejdete len v ľavom. Polícia naďalej odstavuje kamióny aj na R1 pri Nitre a D1 pri Trnave - tam je maximálna rýchlosť znížená na 80 km/h.

08:06 Polícia postupne uzatvára obchvat od Zlatých pieskov do centra.

 • Od 8:00 do 10:00 je uzavretá trasa z letiska po obchvate na Bratislavský hrad. Delegáti pristávajú na letisku a premiestňujú sa po trase Ivanská cesta (uzavretá obojsmerne) - diaľničný obchvat (v smere do centra) - Most SNP (v smere do centra) - Staromestská (v smere do centra) - Hodžovo námestie - Palisády (obojsmerne) - Bratislavský hrad.

07:57 Policajti by mali v týchto chvíľach na dve hodiny uzatvoriť cestu od letiska po obchvate na Bratislavský hrad. Premávka v meste bola zatiaľ bez zdržania.

Skryť Vypnúť reklamu

07:54  Vyzerá to tak, že mnohí poslúchli výzvu ministra vnútra Roberta Kaliňáka a Bratislavu opustili. Cesta z Pezinka do Bratislavy je prázdnejšia ako bežne. Cestujúcich vždy príjemne prekvapí, keď sa od šoféra dozvedia, že dnes platiť nemusia. Aj cestujúcich je menej. "ešte sa mi nestalo, že by som v Grinave musel čakať, aby som dobehol cestovný poriadok, bežne tu mávam aj desaťminútové meškanie," hovorí šofér.

07:50 Vpravo: Bratislava počas summitu EÚ. Vľavo: bežný pracovný deň vo Viedni.

07:48 Polícia uzatvára nábrežie aj fyzickými zábranami. Na mieste ich stavajú policajti. Na starom moste vidieť ostreľovačov.

07:40 Policajti zastavujú nákladné autá aj na R1 pri Nitre v smere do Bratislavy.

07:33 Portál imhd.sk pripomína, že mestská hromadná doprava aj spoje Slovak Lines v Bratislavskom samosprávnom kraji dnes jazdia zadarmo. O plánovaných obmedzeniach hromadnej dopravy sa dočítate v tomto článku, aktuálne už nepremávajú trolejbusy na Mudroňovej ulici a Palisádoch.

07:30 Používatelia aplikácie Waze hlásia uzavreté nábrežie Dunaja aj vysoký počet policajných hliadok v meste.

07:19: Polícia o 7:30 do odvolania uzavrie nábrežie od Šafárikovho námestia až po mlynskú dolinu. Dôvodom je ohlásený protest Greenpeace, ktorý sa v tom čase uskutoční na opačnej strane Dunaja.

07:15 Používatelia aplikácie Waze hlásia policajtov odstavujúcich kamióny na D1 pri Voderadoch a Hornej Strede - tam treba počítať so zhustenou premávkou.

07:11 Bezpečnosť a poriadok v Bratislave dnes zabezpečí niekoľko tisíc policajtov, vojakov či hasičov. Podľa ministra vnútra Roberta Kaliňáka ide o suverénne najviac nasadených bezpečnostných zložiek v histórii Slovenska. 

07:00 Na náhodu nenechali nič ani médiá, ktoré už sa chystajú pred Bratislavským hradom - dve hodiny pred očakávaným príchodom delegátov.

06:54 Na úseku D1 Trnava - Bratislava odstavuje polícia kamióny v pravom pruhu, zvýšte tam preto opatrnosť.

06:51 Polícia začala s odkláňaním nákladnej dopravy na diaľnici D1 v smere do Bratislavy, Waze začína hlásiť zdržanie z úseku pri Hornej Strede.

06:23 Polícia začne o chvíľu na diaľnici zastavovať nákladné autá nad 7,5 tony. Bude ich odkláňať na odpočívadlá alebo odkláňať do odstavného pruhu. Regulácia dopravy začne už v Trenčianskom kraji. Polícia žiada o zvýšenú pozornosť a opatrnosť pri prejazde diaľnice D1 v okolí Nového mesta nad Váhom.

06:15 Premávka v meste je zatiaľ pokojná, vplyv predsedníctva badať len na vyššom počte policajtov - štátnych aj mestských. Pri mostoch sú zaparkované valníky, ktoré pravdepodobne vezú techniku potrebnú na reguláciu dopravy.

 • Od 6:30 do 9:00 bude na diaľnici D1 od Trenčína do Bratislavy a R1 od Nitry do Trnavy polícia odkláňať nákladné autá nad 7,5 tony na odpočívadlá a do odstavného pruhu.

Program zmenila havarovaná loď

BRATISLAVA. Piatkový summit premiérov krajín EÚ na poslednú chvíľu mení program. Tomu sa budú prispôsobovať aj dopravné obmedzenia v Bratislave.

Po štvrtkovom kontrolnom dni delegátom z programu vypadla návšteva galérie Danubiana. Dôvodom je nízky stav hladiny Dunaja, informoval premiér Robert Fico na  brífingu na lodi.

Prečítajte si tiež: Fico na Hrade a na lodi absolvoval kontrolný deň pred summitom Čítajte 

Delegáti tak absolvujú iba okružnú plavbu, ktorá by mala trvať približne dve hodiny. Potom sa vrátia naspäť na hrad.

Dunaj má zníženú hladinu z dôvodu opravy poškodenej hrádze. Príčinou je nedeľná havária výletnej lode.

Mestská hromadná doprava vás prepraví aj bez lístka

V rámci Európskeho týždňa mobility môžu cestujúci mestskou hromadnou dopravou jazdiť v piatok zadarmo, bez cestovného lístka. Dopravný podnik Bratislava však upozorňuje na možné dopravné obmedzenia.

Predsedníctvo sa rozhodli využiť aj viaceré firmy. Sygic vo štvrtok informoval, že všetky plánované výluky zaniesol do svojich máp; Uber ponúka medzi 6:00 a 17:00 jednu jazdu s 50-percentnou zľavou.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Auto

Inzercia - Tlačové správy

 1. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom
 2. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte
 3. M. Šmigura: Pozeráme sa smerom na Varšavu
 4. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu?
 5. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti
 6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 7. Nekoná štát, začali súkromní investori. Sociálne byty sa stávajú
 8. Lenivý brunch s Muchom
 9. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
 10. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
 1. Slovník investora 07: Bitcoin a jeho úloha v portfóliu investora
 2. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 3. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 4. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 5. Nekoná štát, začali súkromní investori. Sociálne byty sa stávajú
 6. Lenivý brunch s Muchom
 7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu
 8. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom
 9. Riziko úrazov je počas letných prázdnin vyššie
 10. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 9 895
 2. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 7 431
 3. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 768
 4. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 4 292
 5. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 4 252
 6. Od Česka až po Jadran 3 789
 7. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu? 3 076
 8. Nekoná štát, začali súkromní investori. Sociálne byty sa stávajú 3 031
 9. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 2 935
 10. Vedci skúmali slovenskú magnéziovú minerálku. Výsledok prekvapí. 2 679
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Andrej Babiš mladší

Syn českého premiéra prehovoril o podmienkach zavlečenia.


8 h

Keď agresívni kotlebovci mávajúci šibenicami pred NRSR kričia "Gestapo! Gestapo!", ťažko to chápať inak.


Danka Barteková na OH Tokio 2020.

Slovenka do finále skeetu nepostúpila.


Miloslav Šebela 4 h
Príslušník elitnej polície pred budovou Špecializovaného trestného súdu v Pezinku.

Kauza ide naprieč inštitúciami.


20 h

Neprehliadnite tiež

Koncept elektrického Mercedesu Vision EQXX spoznáme budúci rok.

Po roku 2025 budú nové platformy už len pre elektromobily.


2 h

Za slabé predaje mohla väčšinou vysoká cena.


26. dec
Suzuki S-Cross vs. Ssangyong Korando

Novšie auto nemusí byť vždy presvedčivejšie.


23. júl
Mercedes-Benz C 220 d

Vynovený naftový motor nadchol nízkou spotrebou.


22. júl