Cestné preteky
21. – 22. 4. MM SR (AA, SEZ) Hungaroring
12. 5. M SR + M ČR jun., (A 50, E 50) Vysoké Mýto
19. – 20. 5. MM SR (AA) Rijeka (Brno)
26. – 27. 5. M SR SSTOCKSPORT (ME) Hungaroring
16. 6. M SR + MČR jun. (A 50, E ) Vysoké Mýto
30. 6. M SR + M ČR jun. (A 50, E 50, M 50) Pezinok
7. – 8. 7. MM SR (AA) Panoniaring
14. 7. M SR + M ČR jun. (A 50, E 50, M 50) Dunajská Streda
21. 7. M SR + M ČR jun. (A 50, E 50, M 50) Dunajská Streda
21. – 22. 7. MM SR Most
4. – 5. 8. MM SR (AA) Trenčín
18. – 19. 8. MM SR (SEZ) Brno
1. 9. M SR + M ČR jun. (A 50, E 50) Vysoké Mýto
1. – 2. 9. MM SR (AA, SEZ) Hungaroring
15. – 16. 9. M SR Most
30. 9. M SR + M ČR jun. (A 50, E 50, M 50) Pezinok
Motokros
25. 3. Kontrolný pretek Rožňava
22. 4. MM SR Super senior, M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ Senec
1. 5. MM SR 85, 125 – 500, Slovenský pohár Myjava
8. 5. MM SR Superkros, M SR 85 Trenčín
13. 5. MM SR 85, 125 – 500, Slovenský pohár Lozorno
20. 5. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Veľké Uherce
27. 5. MM SR Super senior, M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ Lučenec
3. 6. Supermoto Piešťany
10. 6. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Šenkvice
24. 6. Supermoto Hričov
24. 6. MM SR Super senior, M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ Žilina
30. 6. Supermoto Lučenec
30. 6. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Banka-Piešťany
1. 7. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Lehnice
15. 7. MM SR Super senior: M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ) Vinosady
22. 7. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Tlmače
5. 8. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Lehnice
12. 8. MM Super senior, M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ V. Kostoľany
19. 8. MM SR 85, 125 – 500, Slovenský pohár Lučenec
26. 8. MM SR Super senior, M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ Žaškov
2. 9. MM SR 85, 125 – 500, Slovenský pohár Prešov
8. 9. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Lipt. Peter
9. 9. MM SR Super senior, M SR 85, voľný do 500, Hobby + ČZ Lipt. Peter
16. 9. MM SR 85, 125 – 500, Slovenský pohár Turzovka
23. 9. MM SR mládeže: 50, 60, 85 (9 – 12), 85 (12 – 15) Lehnice
29. – 30. 10. MM SR družstvá Lučenec
Šprint
9. 6. Piešťany - letisko
16. 6. Hričov
29. 6. – 1. 7. Lučenec
8. 7. Košice
27. – 29. 7. Vinica
12. 8. Topoľčany
19. 8. Dolný Hričov
31. 8. – 2. 9. Zvolen
Enduro a súťaže
28. – 29. 4. MM SR Country cross Banská Bystrica
5. – 6. 5. MS Enduro + M SR Enduro Považský Bystrica
26. – 27. 5. M SR Enduro Varšava (Poľsko)
2. – 3. 6. MM SR Conutry cross Košice
6. – 9. 6. Rely Duchonka
23. – 24. 6. M SR Enduro Olomouc (ČR)
30. 6. – 1. 7. MM SR Country Cross Púchov
14. – 15. 7. M SR Enduro Cered (Maďarsko)
28. – 29- 7. MM SR Country cross Banská Štiavnica
8. – 9. 9. MM SR Country cross Osuské
21. 10. MM SR Country cross družstvá Púchov