SME
Pondelok, 27. marec, 2023 | Meniny má Alena
reklama

Ako si vykrádači áut neprišli na svoje ...

Nedávno nám na jednu z našich adries prišiel e-mail, v ktorom jedna motoristka popisuje svoju skúsenosť so zlodejmi. Keďže je to skúsenosť, ktorú by sme nikomu nepriali, zverejňujeme ju, aby ste si mohli dať pozor (e-mail nechávame v pôvodnom znení

Nedávno nám na jednu z našich adries prišiel e-mail, v ktorom jedna motoristka popisuje svoju skúsenosť so zlodejmi. Keďže je to skúsenosť, ktorú by sme nikomu nepriali, zverejňujeme ju, aby ste si mohli dať pozor (e-mail nechávame v pôvodnom znení okrem evidenčného čísla, ktoré sme vymazali):

Vážení ( kolegovia, priateľky, priatelia a známi), chcela by som Vás v tomto "hektickom" období varovať! Dávajte si pozor na parkoviskách nákupných centier na zlodejov !!!! Mňa konkrétne si vyhliadli v piatok podvečer pri NC Kaufland. Išlo o "pekelne zohrané duo". Keď som stála pri mojom aute ( dojedajúc suchý rožok,stravu nestíhajúcich), šofér tmavého auta so spusteným okienkom na mňa zavolal, že sa chce niečo opýtať. Ked som poodišla od auta ( teraz to už viem, ale bola to absolútna blbosť!), opýtal sa ma na úplne neznámu ulicu. Povedala som, že neviem kde to je, on spomenul, že by to malo byť v Ivánke a potom ešte dodal, žmoliac v ruke akýsi papier "s adresou", že je Poliak.... Na moje šťastie ( a jeho smolu) sa "divne" pozrel smerom k môjmu autu. Sledujúc jeho pohľad som sa tým smerom otočila aj ja a s hrôzou som si uvedomila, že tam stojí chlap, ktorý otvára dvere, aby mi odtiaľ ukradol kabelku ( nechcem vám popisovať čo všetko som v nej mala!). Ako vo filme (možno ten pocit pozáte) som sa rozbehla k autu, uvažujúc, ako ho na parkovisku s mojou chabou kondíciou dobehnem. Zdá sa, že môj anjel strážny zafungoval lepšie ako ja. Chlapík sa dal na útek bez mojej kabelky ! Síce som trochu stratila nervy, ale asi viac som sa nazlostila. Nemôžem povedať, že som skočila do auta a vyštartovala, ale predsa len sa mi ich v aute podarilo dostihnúť pri výjazde na Trnavskú ul.. Myslím, že keď ma zbadali vo vedľajšom prúde, chytili taký šok, že vyrazili do protismeru, obišli ostrovček so semaforom a zmizli v diaľke. Keď som "rozklepaná" zavolala na políciu a oznámila čo sa mi stalo, že som (našťastie alebo na nešťastie?) neutrpela žiadnu škodu, policajt mi oznámil, že polícia pozná túto ŠPZ. Údajne už majú viacero takýchto hlásení a že "si asi predvolajú vodiča" ( neviem, čo tým dosiahnu ?). V každom prípade by som vás všetkých chcela varovať, aby ste sa aj vy nedostali do takejto situácie. Možno by ste nemali také šťastie ako ja! Držím vám všetkým palce!

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Najčítanejšie na SME Auto

reklama

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nové bývanie a hypotéka za 1,49 %? Pomôže developer
  2. Amazon v Seredi dáva veciam druhý život
  3. Doba nízkych úrokov je späť. Garantovaná hypotéka 1,49%
  4. Okuliarové šošovky ZEISS SmartLife
  5. Toto sú víťazi súťaže Hermes Komunikátor roka
  6. Ako riešia krízu v zahraničí? Nižšia daň, zľavy z odvodov, zmrazená cena potravín
  7. Dvanásť rokov v Amazone a práca ma stále baví
  8. Vyvýšené záhony ako novodobý trend v záhradkárstve
  1. Má vaše dieťa nárok na 350 eur na kúpu počítača či tabletu?
  2. Čo robí takmer 100 % ľudí, ktorí si chcú kúpiť ojazdené auto?
  3. Dvanásť rokov v Amazone a práca ma stále baví
  4. Toto sú víťazi súťaže Hermes Komunikátor roka
  5. Domáca verzia známych keksov vám zachutí na prvé zahryznutie
  6. Sodastream sa mení
  7. Vyvýšené záhony ako novodobý trend v záhradkárstve
  8. Jazdiť v lete na saniach? Na Madeire vám ukážu, že sa to dá
  1. Stáli pred krachom. Firmy prezrádzajú recept na prežitie kríz 8 619
  2. Vyvýšené záhony ako novodobý trend v záhradkárstve 6 619
  3. Jazdiť v lete na saniach? Na Madeire vám ukážu, že sa to dá 5 676
  4. Okuliarové šošovky ZEISS SmartLife 3 353
  5. Amazon v Seredi dáva veciam druhý život 2 671
  6. V malej obci na Kysuciach vyučujú s modernými technológiami 2 569
  7. Náš mobil môžu ovládať na diaľku, ale dá sa tomu zabrániť 2 163
  8. Doba nízkych úrokov je späť. Garantovaná hypotéka 1,49% 1 715
SkryťVypnúť reklamu
reklama
SkryťVypnúť reklamu
reklama
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ilustračná snímka

Atraktivitu lokalít zvyšuje dopravná dostupnosť a ďalšie faktory.


24. mar
Tessa Worleyová.

Niektorí rozhodnutie dlho odkladali.


Nikola Baďová 25. mar
Martin Klus.

Šéf SaS podľa neho škodí strane aj republike.


a 1 ďalší 2 h
Prezidentka Zuzana Čaputová počas hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky.

Čaputová vystúpila na hodnotiacej konferencii zahraničnej a európskej politiky.


SITA 49m
reklama

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Stopy 5,6... 2022
  2. Andrea Bérešová: Exkurzia v továrni na výrobu tradičnej kosy
  3. Juraj Králik: Na jar sa sneh roztopil
  4. Miroslav Lisinovič: Putovanie po slovenských Kalváriách (212) - Lošonec
  5. Milan Buno: Zmiznutie tínedžerky na chorvátskom pobreží | 7 knižných tipov
  6. Vladimír Zervan: Mám sa báť?
  7. Michael Achberger: 0 potravín s takmer nulovými kalóriami, ktoré môžete bez obmedzení konzumovať a udržať si štíhlu líniu!
  8. Ivan Čáni: Chcem byť poslancom slovenského parlamentu.
  1. Ján Valchár: Rusko sa opevňuje, 1.500 nových ruských tankov na ceste 15 860
  2. Ivan Bošňák: Menej Agresivity a viac Analytiky pani Kovačič Hanzelová 9 573
  3. Radko Mačuha: V Moskve nie je všetko s kostolným poriadkom. 8 445
  4. Martin Kugla: Nenechajte Valla zničiť Petržalku! 6 788
  5. Magdaléna Cifrová: Rozdielna emočná výbava chlapcov a smutná prognóza nedostatku učiteľov 6 483
  6. Michal Porubän: Desatoro Maroša Žilinku 4 590
  7. Ján Valchár: Gáaga! Gáaga! (plus ruský útok na Avdijivku) 3 235
  8. Radovan Čipka: Podceňujeme intelekt tých, čo píšu "pekný chlapi" 3 218
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
  2. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.
  3. Jiří Ščobák: Chcete od Hegera krev?
  4. Jiří Ščobák: Jak vykrmit akvárium?
  5. Jiří Ščobák: Ako zdaniť dividendy z akcií a ETF? Ako konkrétne vyplniť daňové priznanie?
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 57. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 1/2 (1989)
  7. Jiří Ščobák: Recenze služby: Tři roky se Slovnaftbajkem (aneb Bratislava bez auta a električenky)
  8. Monika Nagyova: Máte v okolí ľudí posadnutých upratovaním? Niet im pomoci.
reklama
SkryťZatvoriť reklamu