Prvé tri zábery ukazujú jazdu na červenú. Ďalší ukazuje prejazd jazdnými pruhmi cez plnú. Po ňom nasleduje sofér, ktorý sa rozhodol odbočiť do iného jazdného pruhu, no vzápätí si to rozmyslel.
Uvidíte tiež striebornú Škodu, ktorá v mieste spájania jazdných pruhov predbiehala iné auto a prinútila ho pribrzdiť viac, než za normálnych okolností. Nehovoriac o tom, že vodič škodovky nepozná smerovky.
Na záver si pozrite "experta", ktorý nás predbiehal vo výjazde z hlavnej. Výjazd má pritom len jeden jazdný pruh. Vodič však dokázal, že "aj tak sa dá".
Ak aj vy máte nejaké zaujímavé zábery (napr. totemov s cenami PHM zo zahraničia alebo zo Slovenska, dopravných priestupkov alebo iných zaujímavostí z ciest), či už vo forme videa alebo fotografií, pošlite nám ich na e-mailovú adresu magazin@natankuj.sk. Radi ich zverejníme aj s vašim komentárom na Natankuj.sk
Zároveň, v prípade, že poznáte "zvláštne" úseky ciest z celého Slovenska - vo význame zle alebo výnimočne dobre navrhnuté, nejakým spôsobom nebezpečné alebo zaujímavé - nafilmujte ich, odfoťte ich a popíšte svojimi slovami. Pošlite nám vašu skúsenosť na adresu magazin@natankuj.sk, aby sme o "zvláštnych" úsekoch ciest mohli informovať všetkých.