Prototyp S-Concept naznačuje, ako bude vyzerať nový Swift Sport. Auto sa nám veľmi páči. Škoda len, že neboli zverejnené žiadne podrobnosti o jeho technike.
vraj nieco cez 123 koni
co by bola skoda, tak malo, aspon o 50 viac by si zasluzilo. Vyzera dravo ako Clio RSpre superforce
ako moze mat cez 123 koni, ked prvy swift sport mal 136 koni... Urcite radsej ako fabiu rs alebo polo gti...toto totiz vyzera naoza ako HOT hatch, primerany vykon a 4x4 za super cenu, aspon dufam! :) Nech tam netlacia tie 1.4 TSI :(( su to ***** motory... vyzeraju dobre iba na papiery, co si uz aj VW uvedomuje a mieni ich stiahnut z vyroby a aj predaja... snat do toho pojdu ako audinaci s bi-turbo a FSI motormi a nie turbokompresorove maloobjemove motory...proste 1.6 L je podla mna ovela ferovejsia...oprava
Povodny Swift Sport mal 92kW a teda 123 koni (niekde uvadzaju 125 koni). typ M16A počet valcov 4 počet ventilov 16 objem (cm3) 1586 vŕtanie x zdvih (mm) 78,0 x 83,0 kompresný pomer 11,1 max. výkon (kW/ot.) 92 / 6800 max. krútiaci moment (Nm/ot.) 148 / 4800 palivová sústava viacbodové vstrekovanie v súlade s normou EURO4 palivo benzín 98 oktánov J.